Nabór na wyjazd szkoleniowy "Sustainable University" HUAS Groningen - termin do 13 września 2017 05.09.2017 14:20

Zapraszamy pracowników ZUT do składania wniosków wyjazdowych (wniosek oraz proponowany program szkolenia) na tydzień szkoleniowy "Sustainable University" organizowany przez Hanze University of Applied Sciences Groningen, Holandia w terminie 13 - 16 listopada 2017.

Grupa docelowa została określona przez organizatora szkolenia jako "university employees who have knowledge and experience in the field of sustainability. They could be working in the field of campus services (campus development, facility management), but they could also be researchers in the field of sustainability, or policy makers, or curriculum developers."

Program szkolenia dostępny jest tutaj (format:  pdf, rozmiar:  485 kB).

Kandydaci składają wnioski wyjazdowe i indywidualne programy szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi ze strony www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.html w Dziale Kształcenia, Sekcja Współpracy z Zagranicą (al. Piastów 17, pok. 10) w terminie do 13 września 2017.