Pracownicy ZUT: nabór na zamawiany wyjazd szkoleniowy "Staff goes international" (do 10/09/2018) 28.08.2018 15:08

Zapraszamy pracowników ZUT do składania wniosków na zamawiany wyjazd szkoleniowy “Staff goes international” organizowany przez Fachhochschule Dortmund, Niemcy w terminie 15-19 października 2018.

Grupa docelowa: pracownicy uczelni działający w obszarze rozwoju zasobów ludzkich uczelni poprzez mobilność międzynarodową pracowników.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie www.fh-dortmund.de/en/studi/interN/veranst/international-staff-week.php (zakładka po prawej stronie)

Kandydaci składają kompletne wnioski szkoleniowe oraz program szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi i formularzami zamieszczonymi na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.html w Dziale Mobilności Międzynarodowej (ul. Pułaskiego 10, pok. 15)

w terminie do 10 września 2018.