Studenci ZUT - nabór na studia i praktyki w roku 2017/2018 10.01.2017 11:05

Informujemy o uruchomieniu naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia częściowe i praktyki zawodowe (studenckie i absolwenckie) realizowane w roku akademickim 2017/2018 (Program Erasmus+).

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostepne są w zakładkach Studenci - Studia oraz Studenci - Praktyka

Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego należy składać u Koordynatorów Wydziałowych w terminie do 3 marca 2017.

Osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego (zewnętrzny certyfikat językowy lub ocena z centralnego egzaminu językowego B2 kończącego lektorat w ZUT na I stopniu studiów) proszone są o wpisanie się na listę uczestników egzaminu językowego w Sekcji Współpracy z Zagranicą (osobiście lub poprzez przesłanie zgłoszenia elektroniczne na adres international@zut.edu.pl). Egzamin przeprowadzony zostanie 8 marca (środa) w SPNJO ZUT, o godzinie poinformujemy w aktualnościach.