Aktualności

STUDENCI ZUT_Erasmus+ / kolejny nabór na wyjazdy na praktyki 2021/2022 04.10.2021 08:21

Dział Mobilności Międzynarodowej informuje o uruchomieniu kolejnego naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na praktyki zawodowe (studenckie i absolwenckie) realizowane w roku akademickim 2021/2022 (Program Erasmus+).

Nabór dotyczy wyjazdów rozpoczynających się po 15 listopada 2021.

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl w zakładce „Wyjazdy stypendialne dla studentów i doktorantów”.

Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej w terminie do 31 października 2021.

Osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego proszone są o zapisanie się na wewnętrzny egzamin poprzez przesłanie wiadomości na adres international@zut.edu.pl - w wiadomości należy zdeklarować język obcy i poziom egzaminu (min. B1).

Realizacja wyjazdów uzależniona jest od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.