Aktualności

Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa! 09.09.2020 13:45

Bieg Erasmusa na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w IV. edycji Biegu Erasmusa, który w tym roku przybrał formę e-biegu, tj. rywalizacji zdalnej czteroosobowych drużyn na dystansie „jednej godziny”.  Tegoroczny bieg odbędzie się w dniach 15–17 października.

Udział w Biegu Erasmusa jest nieodpłatny. Jednakże zgłaszające się drużyny zachęcamy do dowolnego wsparcia podopiecznych Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach - młodych, niewidomych i niedowidzących sportowców. Numery konta, na który można dokonać przelewu znajdziecie Państwo na stronie: www.laski.edu.pl/pl/numery-kont  (tytuł przelewu: Bieg Erasmusa).

Wszystkich Erasmusowych biegaczy zachęcamy do obejrzenia i wykorzystania treningów ogólnorozwojowych i biegowych, realizowanych przez medalistkę olimpijską, mistrzynię świata, ambasadorkę Biegu Erasmusa, Oktawię Nowacką. Można je znaleźć na kanale YouTube FRSE, a także na fanpage’u Biegu (www.fb.com/BiegErasmusa).

 

Społeczność Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego zapraszamy serdecznie do zgłoszeń indywidualnych lub 4 osobowych sztafet chcących reprezentować naszą Uczelnią na tegorocznym biegu.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 września 2020: tiny.pl/7jbz5

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Mobilności Międzynarodowej:

 Agata Judzińska Kłodawska

e-mail: incoming@zut.edu.pl 

 tel. 91 449 42 05

 

Regulamin biegu dostępny jest pod adresem: erasmusplus.org.pl/wydarzenia-specjalne/bieg/