Zamawiany wyjazd szkoleniowy dla pracowników, grupa docelowa Promocja i Marketing, Austria 24 - 26 kwietnia 03.01.2018 13:06

Zapraszamy pracowników ZUT pracujących w obszarze promocji uczelni do składania wniosków wyjazdowych (wniosek oraz proponowany program szkolenia) na szkolenie "Marketing" organizowane przez University of Applied Sciences Upper Austria w terminie 24 - 26 kwietnia 2018.

Grupa docelowa została określona przez organizatora szkolenia jako "colleagues working in Marketing department of an university. Topics will include student recruitment, internal communication and social media".

Ramowy program szkolenia dostępny jest tutaj (format:  pdf, rozmiar:  0,94 MB).

Kandydaci składają wnioski wyjazdowe i indywidualne programy szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi ze strony www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.htmlwww.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.html w Dziale Kształcenia, Sekcja Współpracy z Zagranicą (al. Piastów 17, pok. 10) w terminie do 12 stycznia 2018.