Kadra zarządzająca ZUT - szkolenie zamawiane Weimar 10 - 13 czerwca 03.01.2020 11:06

Bauhaus Universitat Berlin zaprasza na szkolenie dla kadry zarządzającej "Current leadership challenges in university administration" organizowane w terminie 10 - 13 czerwca 2020.

Grupa docelowa: kadra zarządzająca i kierownicy pionów / działów administracyjnych działających w obszarach m.in. communications and marketing, institutional development, human resources, language centre.

Informacje i formularz zgłoszeniowy organizatora dostępne na stronie

www.uni-weimar.de/de/universitaet/international/fuer-administrative-mitarbeiter/admint/staff-exchange-week-2020/

Kompletne wnioski szkoleniowe (wniosek oraz program przygotowane zgodnie z wytycznymi i formularzami należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej do 24 stycznia 2020.