Studenci ZUT - drugi nabór na zagraniczne praktyki Erasmus+ w roku 2019/2020 09.04.2019 08:25

Informujemy o uruchomieniu drugiego naboru wniosków na zagraniczne praktyki zawodowe (studenckie i absolwenckie) realizowane w roku akademickim 2019/2020 (Program Erasmus+).

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są w zakładkach Program Erasmus+ dla studentów - Praktyka

Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości  języka obcego, w którym będzie prowadzona praktyka należy składać u Koordynatorów Wydziałowych w terminie do 31 maja 2019.

Osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego (zewnętrzny certyfikat językowy lub ocena z centralnego egzaminu językowego B2 kończącego lektorat w ZUT na I stopniu studiów) proszone są o wpisanie się na listę uczestników egzaminu językowego w Dziale Mobilności Międzynarodowej (poprzez przesłanie zgłoszenia elektroniczne na adres international@zut.edu.pl). Egzamin przeprowadzony zostanie 5 czerwca (środa) w SPNJO ZUT, o godzinie poinformujemy w aktualnościach.