Studenci ZUT - uzupełniający nabór na praktyki 2017/2018 19.01.2018 11:32

Informujemy o uruchomieniu uzupełniającego naboru wniosków na zagraniczne praktyki zawodowe (studenckie i absolwenckie) realizowane w roku akademickim 2017/2018 (Program Erasmus+) - wyjazdy trwające min. 60 dni i zrealizowane w okresie 01 kwietnia 2018  - 15 września 2018.

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są w zakładkach Studenci - Praktyka

Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego należy składać w Działe Kształcenia, Sekcja Współpracy z Zagranicą (al. Piastów 17, Rektorat - wejście na lewo od głównego, parter, pok. 10) w terminie do 09 marca 2018. Warunkiem złożenia wniosku jest dołączenie zaświadczenia o przyjęciu na praktykę.

Osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego (zewnętrzny certyfikat językowy lub ocena z centralnego egzaminu językowego B2 kończącego lektorat w ZUT na I stopniu studiów) proszone są o wpisanie się na listę uczestników egzaminu językowego w Sekcji Współpracy z Zagranicą (poprzez przesłanie zgłoszenia elektroniczne na adres international@zut.edu.pl z podaniem deklarowanego języka obcego oraz poziomu) do dnia 26 lutego. Egzamin przeprowadzony zostanie 1 marca (czwartek) w SPNJO ZUT, o godzinie poinformujemy w aktualnościach.