Zamawiany wyjazd szkoleniowy "Competence-based Learning in the Digital Age" Finlandia 14 - 17 maja 2018 26.01.2018 12:35

Zapraszamy nauczycieli akademickich ZUT do składania wniosków wyjazdowych (wniosek oraz proponowany program szkolenia) na szkolenie "Competence-based Learning in the Digital Age" organizowane przez Tampere University of Applied Sciences, Finlandia w terminie 14 - 17 maja 2018.

Grupa docelowa została określona przez organizatora szkolenia jako "all teachers and staff working with pedagogics, pedagogical development, guidance, guidance councelling, student experience, learning analytics, learning in the digital age, vocational education and training, teacher training, curriculum development etc."

Strona wydarzenia: taokiw2018.tamk.fi

Ramowy program szkolenia dostępny jest tutaj. Stypendium programu Erasmus obejmuje cztery dni szkolenia (14-17 maja)

Kandydaci składają wnioski wyjazdowe i indywidualne programy szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi ze strony www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.htmlwww.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.html w Dziale Kształcenia, Sekcja Współpracy z Zagranicą (al. Piastów 17, pok. 10) w terminie do 16 lutego 2018.