Aktualności

ZUT zwycięzcą w EDUinspiracje 2020 w kategorii Szkolnictwo Wyższe 21.12.2020 10:26

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie został zwycięzcą konkursu EDUinspiracje 2020 w kategorii Szkolnictwo Wyższe!

Organizatorem konkursu, którego celem jest przedstawienie instytucjonalnych projektów realizowanych w ramach Programu Erasmus+ i charakteryzujących się wysoką jakością wypracowanych rezultatów i dobrych praktyk, jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. Wyniki konkursu ogłoszono w dniu 18 grudnia podczas uroczystej gali prowadzonej on-line tiny.pl/7vt9n (rozstrzygnięcie kategorii Szkolnictwo Wyższe: 8:20 – 10:00)

ZUT został doceniony za rezultaty projektu mobilnościowego KA107 realizowanego we współpracy z uczelniami z Białorusi, Gruzji, Ukrainy i Wietnamu.

 

W równoległym konkursie indywidualnym EDUinspirator nominowana została dr hab. Joanna Hernik, prof. ZUT z Wydziału Ekonomicznego. Celem konkursu jest wyłonienie osób zaangażowanych w działania w obszarze edukacji, inspirujących i motywujących do działania członków lokalnej społeczności. Tym razem nie udało się zdobyć statuetki, ale sama nominacja jest już bardzo dużym wyróżnieniem!

 

Wykaz instytucji i osób nominowanych w tegorocznych konkursach tiny.pl/7vt4q.